BIP

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Akademia Małych Pisarzy
Koniec Akademii Małych Pisarzy
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
Szkolenie dla nauczycieli
Zapraszamy na szkolenie jak tworzyć bajkę
alaorlowo2-1

Alina Joanna Wiśniewska - psychoterapeutka psychoanalityczna, arteterapautka, mgr filozofii. Propagatorka arteterapeutycznej metody "3 worki". Związana z Gdańską Fundacją Terapii i Rozwoju od 2009 r. 

 

Prezes Fundacji

 p5240036a2 Justyna Rostkowska - specjalista ds księgowości w organizacjach pozarządowych. Absowentka Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia podyplomowe z rachunkowości i finansów oraz zarządzania projektem. W branży NGO jest od wielu lat. Współpracowała m.in. z Fundacją Hospicyjną, prowadzi szkolenia dla Regionalnego Centrum Informacji i Wspamagania Organizacji Pozarządowych. Uwielbia gotowanie i pracę w ogrodzie.

Dyrektor ds finansowych

 

Agnieszka Janczuk – psycholog, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, od 10 lat zajmuje się terapią grupową dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi oraz pracą z rodzicami. Doświadczony diagnosta i terapeuta. Prowadzi także szkolenia z rozwoju umiejętności społecznych, kompetencji osobistych oraz treningi twórczości. Uwielbia pływać i żeglować. Ostatnio interesuje się także ornitologią.

Członek Zarządu

 

 

rogińska 

Justyna Rogińska

Rada Fundacji

 postoła

Iwona Postoła

Rada Fundacji
 krol pogorzelska

Agnieszka Król - Pogorzelska

Rada Fundacji

 

 

zawadzka

Anna Maria Zawadzka -  dr hab. w zakresie psychologii, dyr. ds naukowych Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Od lat prowadzi badania dotyczące konsumpcji. Autorka książek naukowych "Dlaczego przywiązujemy się do marki", "Konsumpcja w życiu, życie w konsumpcji".

Rada Programowa Fundacji

   
Tymon_Tymanski_milsoc_3338117

Tymon  Tymański

Muzyk jazzowy, załozyciel legendarnej grupy "Miłość". Publicysta, autor tekstów, ma dwóch synów.