BIP

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Akademia Małych Pisarzy
Koniec Akademii Małych Pisarzy
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
Szkolenie dla nauczycieli
Zapraszamy na szkolenie jak tworzyć bajkę
środa, 02 czerwiec 2010 11:24

Partnerzy

 
 
 

urzad_logo

Urząd Miasta w Gdańsku finansuje realizowane aktualnie projekty, dzięki którym prowadzimy zajęcia arteterapii i terapii dla dzieci z integracyjnych szkół podstawowych w Gdańsku (patrz zakładka nasze działania, projekty realizowane). www.gdansk.pl
Dziennik Bałtycki był patronem medialnym Ogólnopolskiej konferencji dla nauczycieli, która odbyła się 9 kwietnia 2010 r. w Gdańsku. Konferencja dotyczyła rozwoju kreatywności dzieci zdolnych i niepełnosprawnych. Na nasze zaproszenie wystąpił na niej dr Fred Donaldson, światowy konsultant ds edukacji. www.dziennikbaltycki.pl
tvpgd logo Telewizja Polska TVP 3 - telewizja pokazywała nasz rejs po Bałtyku żaglowcem "Zawisza Czarny" we wrześniu 2011 r.
logo magosia

Z Centrum Wspomagania Rozwoju współpracujemy ścisle od samego początku powstania Fundacji. Współpracujemy w zakresie rozwoju poznawczego, ruchowego oraz rozwoju kreatywności dzieci niepełnosprawnych.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych finansuje realizowany przez Fundację projekt "Szkoła latania - rozwijanie samodzielności niepełnosprawnych dzieci, który jest realizowany na terenie Szkół SP nr 44 i SP nr 24.

Radio Plus było patronem medialnym projektów poświeconych tworzeniu bajek przez dzieci z gminy Kolbudy i Żukowo.W grudniu 2012 wyemitowało słuchowiska utworzone na podstawie bajek.

W 2010 radio było patronem medialnym ogólnopolskiej konferencji dla nauczycieli, która odbyła się  w Gdańsku. Informacja na temat imprezy pojawiła się w serwisie inforamctjnym Radia Plus. 

wyborcza logo Gazeta Wyborza Trójmiasto - opisuje nasze działania związane z zajęciami arteterapii i teatrem "Błękitna Sukienka"
Hipermarket  E.Leclerc był sponsorem kawy i ciastek, które pojawiły się na stołach w czasie przerwy kawowej podczas Ogólnopolskiej konferencji dla nauczycieli, która odbyła się 9 kwietnia 2010 r.w Gdańsku.
  KANCELARIA FINANSOWO - KSIĘGOWA "GAWRYCHOWSKA I WSPÓLNICY" SPÓŁKA  Z  O.O. - kancelaria od roku w ramach wolontariatu prowadzi nasze sprawy księgowe. Wielkie ukłony!
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDAŃSKU - szkoła jest naszym partnerem w projektach kierowanych do dzieci niepełnosprawnych. Dziękujemy za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 - partner w projekcie "Szkoła latania" oraz "Centrum Tworzenia Opowieści". Dziekujemy za dobra współpracę.
mopr_logo MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W GDAŃSKU - udostępnił nam salę przy ul. Kisielewskiego 12 do prowadzenia szkoły dla rodziców, teatru dla kobiet, punktu informacyjnego dla podmiotów ekonomii społecznej. Serdecznie dziękujemy.

Partner realizowanych przez nas projektów: Centrum Tworzenia Opowieści i Teatr Błękitna Sukienka.
itrain Firma, która zrobiła nam stronę www // itrain.pl
kiwi Portal o tematyce obywatelskiej, na którym umieszczamy informacje o swojej działalności i zapotrzebowaniu na wolontariuszy.
logo_zawisza_czarny

Centrum Wychowania Morskiego ZHP. Mieliśmy okazję płynąć harcerskim żaglowcem w rejs po Bałtyku z dziećmi, które są pod opieką fundacji.

zagle Fundacja wspiera naszą filozofię, by dzieci znad morza znały także morze, jest sponsorem morskich rejsów dla dzieci, które są pod naszą opieką. Rejsy są forma bardzo naturalnego wychowania uczącego szacunku do siebie i innych.

 logo_botak

Firma, która zrobiła nam grafikę strony www i logo fundacji // www.botak.info
logo_FIO  Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - Realizujemy projekt pt. Szkoła Latania - w kierunku samodzielności uczniów szkol
integracyjnych w Gdańsku - finansowany ze środków funduszu.
gfiss logo Fundacja GFIS, działająca na gdańskiej Oruni zaprosiła nas do realizacji projektu „CEAL – nowe spojrzenie na ekonomię społeczną z perspektywy brytyjskich doświadczeń” dotyczącego tworzenia domów sąsiedzkich. Fundacja mocno wspiera nasze działania.
men logo Ministerstwo umieściło nas na ogólnolnopolskiej mapie miejsc odkrywania talentów.
Stowarzysznie na rzecz przeciwdziałania negatywnemu wpływowi mass mediów na dzieci, z którym z sukcesem współpracujemy.
rc logo Działamy wspólnie w ramach Gdańskiej Sieci Partnerstw Lokalnych.
ug logo Z uczelnią mamy podpisaną umowę, dzięki której studenci psychologii mogą odbywać u nas praktyki.
swps logo Z uczelnią mamy podpisaną umowę, dzięki której studenci psychologii mogą odbywać u nas praktyki.
alf-polska_logo-krotkie_150x89  Jesteśmy członkami  tej organizacji.
revers logo Wspólnie realizujemy projekt związany z integracją polskiej sieci organizacji związanych z Eurośródziemnomorską Fundacją Dialogu Kultur im. Anny Lindh.

 Współpracujemy z tym portalem.

WszyscyKlikamy.pl  Współpracujemy z portalem WszyscyKlikamy.pl

                                                   

 Narodowe Centrum Kultury
 Ministerstwo Edukacji Narodowej