BIP

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Akademia Małych Pisarzy
Koniec Akademii Małych Pisarzy
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
Szkolenie dla nauczycieli
Zapraszamy na szkolenie jak tworzyć bajkę
sobota, 15 kwiecień 2017 16:24

Warsztaty literackie dla młodzieży

termin | poniedziałki
pierwsze spotkanie | 10 września, poniedziałek, godz. 17
miejsce | ECS, sala warsztatowa nr 4 (III piętro)
wstęp | zapisy → e-mail: //Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. /  tel.: 535 004 069
liczba uczestników | 12 osób
 
Czy stanie się pisarzem w kilka miesięcy jest możliwe? Odpowiedzi na to pytanie będą szukać młodzież z Gdańska. Podczas cyklu zajęć artystycznych wspólnie z trenerkami: Aliną Wiśniewską oraz Leną Lewalską młodzież przygotuje książkę z impresjami na temat  życia młodych gdańszczan. Na zakończenie projektu książka zostanie wydana, a młodzież będzie miała okazję publicznie zaprezentować swoje wiersze i opowiadania. Możecie liczyć na nieograniczoną życzliwość i wsparcie.
Punktem wyjścia będą rozmowy o sprawach ważnych dla młodzieży, a także twórczości sławnych gdańszczan: Güntera Grassa, Daniela Chodowieckiego i Hansa Memlinga.
Realizatorem projektu jest Gdańska Fundacja Terapii i Rozwoju, która swoją siedzibę ma na III piętrze Europejskiego Centrum Solidarności. Warsztaty są bezpłatne, a projekt finnasuje Gmina Gdańsk.
Zapraszamy w każdy poniedziałek.
UWAGA liczba miejsc ograniczona.